dolinasoly.eu

Program
„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”
Strona internetowa współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 Cel operacji: Sprawne wdrażanie LSR, w tym realizacja Planu Komunikacji. Przewidywane wyniki operacji: finansowy postęp we wdrażaniu LSR.
Newsletter

Zarząd Stowarzyszenia LGD "Dolina Soły"- ogłasza nabór kandydatów do pracy na stanowisku - Kierownik Biura LGD

Zarząd Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania „Dolina Soły” z siedzibą w Rajsku, ogłasza nabór kandydatów na stanowisko: KIEROWNIK BIURA LGD
Forma zatrudnienia: umowa o pracę na pełny etat. Miejsce pracy: siedziba LGD - Rajsko, ul. Edukacyjna 9.

Wymagania konieczne:
- wymagane wykształcenie wyższe,
- doświadczenie w pozyskiwaniu funduszy i zarządzaniu projektami,
- doświadczenie w pracy w ramach organizacji pozarządowych,
- umiejętność obsługi urządzeń oraz aplikacji biurowych.

Dodatkowe umiejętności:
- doświadczenie na stanowiskach kierowniczych (min. 2 lata),
- znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym komunikację,
- prawo jazdy kat. B,
- znajomość problematyki rozwoju obszarów wiejskich, w szczególności podejścia Leader.

Zakres obowiązków Kierownika Biura:
- zarządzanie bieżącymi pracami biura LGD,
- określanie zadań asystentowi i pozostałym pracownikom biura,
- organizacja i udział w posiedzeniach Zarządu oraz realizacja poleceń Zarządu,
- organizacja i udział w posiedzeniach Rady oraz realizacja decyzji Rady,
- przygotowywanie dokumentów aplikacyjnych do programów i funduszy,
- informowanie Członków i Partnerów LGD o bieżących działaniach LGD m.in.
poprzez organizację spotkań i szkoleń,
- uzupełnianie działań Zarządu,
- opracowywanie planów rocznych i wieloletnich rzeczowo – finansowych.
Osoby zainteresowane proszone są o złożenie listu motywacyjnego oraz CV (z dopisaną klauzulą: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133 poz. 883 ze zm.” ) do siedziby Stowarzyszenia Rajsko, Ul. Edukacyjna 9.

Dokumenty aplikacyjne powinny zostać dostarczone w zaklejonej kopercie, opatrzonej opisem: „Rekrutacja – Kierownik Biura LGD Dolina Soły”, do dnia 14.07.2011.
Informujemy, iż na rozmowę kwalifikacyjną zostaną zaproszeni tylko wybrani kandydaci.

Informacja o wynikach naboru będzie umieszczona na stronach internetowych gmin: Kęty, Brzeszcze, Chełmek, Oświęcim.
/szlak-lokalnych-produktow-doliny-soly,1483
zamknij